Welcome! All schedules are shown based on Australian Eastern Time (AEST/AEDT).
Log in or create an account to view schedules in your time zone. With an account you can also keep a log of events you have watched or attended.

Tuesday 18 January 2022

Tennis

11:07
1st Round: Roberto Bautista Agut (ESP) vs Stefano Travaglia (ITA)
11:09
1st Round: Christopher O'Connell (AUS) vs Hugo Gaston (FRA)
11:09
1st Round: Philipp Kohlschreiber (GER) vs Marco Cecchinato (ITA)
11:10
1st Round: Diego Schwartzman (ARG) vs Filip Krajinovic (SRB)
11:10
1st Round: Emilio Gomez (ECU) vs Marin Cilic (CRO)
11:10
1st Round: Timofey Skatov (KAZ) vs Norbert Gombos (SVK)
11:11
1st Round: Ugo Humbert (FRA) vs Richard Gasquet (FRA)
11:12
1st Round: Botic van de Zandschulp (NED) vs Jan-Lennard Struff (GER)
12:54
1st Round: Andrey Rublev (RUS) vs Gianluca Mager (ITA)
12:57
1st Round: Roberto Carballes Baena (ESP) vs Ricardas Berankis (LTU)
13:16
1st Round: Grigor Dimitrov (BUL) vs Jiri Lehecka (CZE)
13:17
1st Round: Steve Johnson (USA) vs Jordan Thompson (AUS)
14:01
1st Round: Joao Sousa (POR) vs Jannik Sinner (ITA)
14:04
1st Round: Benoit Paire (FRA) vs Thiago Monteiro (BRA)
14:29
1st Round: Maxime Cressy (USA) vs John Isner (USA)
14:34
1st Round: Henri Laaksonen (SUI) vs Daniil Medvedev (RUS)
15:11
1st Round: Nikoloz Basilashvili (GEO) vs Andy Murray (GBR)
15:33
1st Round: Tomas Machac (CZE) vs Juan Manuel Cerundolo (ARG)
15:34
1st Round: Emil Ruusuvuori (FIN) vs Felix Auger-Aliassime (CAN)
16:00
1st Round: Taro Daniel (JPN) vs Tomas Barrios Vera (CHI)
16:25
1st Round: Roman Safiullin (RUS) vs Alex Molcan (SVK)
16:54
1st Round: Damir Dzumhur (BIH) vs Pablo Andujar (ESP)
17:42
1st Round: Daniel Evans (GBR) vs David Goffin (BEL)
17:53
1st Round: Maximilian Marterer (GER) vs Taylor Fritz (USA)
18:20
1st Round: Alejandro Davidovich Fokina (ESP) vs Alex Bolt (AUS)
18:28
1st Round: Sebastian Baez (ARG) vs Albert Ramos-Vinolas (ESP)
18:34
1st Round: Frances Tiafoe (USA) vs Marco Trungelliti (ARG)
18:58
1st Round: Alexei Popyrin (AUS) vs Arthur Rinderknech (FRA)
18:59
1st Round: Andreas Seppi (ITA) vs Kamil Majchrzak (POL)
19:00
1st Round: Mikael Ymer (SWE) vs Stefanos Tsitsipas (GRE)
19:13
1st Round: Lorenzo Musetti (ITA) vs Alex de Minaur (AUS)
19:27
1st Round: Liam Broady (GBR) vs Nick Kyrgios (AUS)
11:07
1st Round: Elise Mertens (BEL) vs Vera Zvonareva (RUS)
11:09
1st Round: Alizé Cornet (FRA) vs Viktoriya Tomova (BUL)
11:09
1st Round: Oceane Dodin (FRA) vs Irina-Camelia Begu (ROU)
11:11
1st Round: Misaki Doi (JPN) vs Kristina Kucova (SVK)
11:11
1st Round: Petra Kvitova (CZE) vs Sorana Cirstea (ROU)
11:12
1st Round: Daria Saville (AUS) vs Rebecca Peterson (SWE)
11:12
1st Round: Robin Anderson (USA) vs Samantha Stosur (AUS)
11:13
1st Round: Clara Burel (FRA) vs Garbiñe Muguruza (ESP)
12:41
1st Round: Anett Kontaveit (EST) vs Katerina Siniakova (CZE)
12:56
1st Round: Marketa Vondrousova (CZE) vs Priscilla Hon (AUS)
13:01
1st Round: Iga Swiatek (POL) vs Harriet Dart (GBR)
13:19
1st Round: Hailey Baptiste (USA) vs Caroline Garcia (FRA)
13:37
1st Round: Magda Linette (POL) vs Anastasija Sevastova (LAT)
13:53
1st Round: Maddison Inglis (AUS) vs Leylah Fernandez (CAN)
13:59
1st Round: Stefanie Voegele (SUI) vs Daria Kasatkina (RUS)
14:18
1st Round: Emina Bektas (USA) vs Liudmila Samsonova (RUS)
14:20
1st Round: Anna Bondar (HUN) vs Anastasia Pavlyuchenkova (RUS)
14:38
1st Round: Simona Halep (ROU) vs Magdalena Frech (POL)
14:50
1st Round: Zarina Diyas (KAZ) vs Elena Rybakina (KAZ)
15:21
1st Round: Heather Watson (GBR) vs Mayar Sherif (EGY)
15:43
1st Round: Ana Konjuh (CRO) vs Shelby Rogers (USA)
15:43
1st Round: Tamara Zidansek (SLO) vs Arantxa Rus (NED)
16:21
1st Round: Viktorija Golubic (SUI) vs Shuai Zhang (CHN)
17:21
1st Round: Clara Tauson (DEN) vs Astra Sharma (AUS)
17:57
1st Round: Ann Li (USA) vs Xinyu Wang (CHN)
18:00
1st Round: Katie Volynets (USA) vs Beatriz Haddad Maia (BRA)
19:00
1st Round: Sloane Stephens (USA) vs Emma Raducanu (GBR)
19:00
1st Round: Su Jeong Jang (KOR) vs Danka Kovinic (MNE)
19:15
1st Round: Storm Sanders (AUS) vs Aryna Sabalenka (BLR)
19:20
1st Round: Marie Bouzkova (CZE) vs Rebecca Marino (CAN)
19:30
1st Round: Caroline Dolehide (USA) vs Danielle Collins (USA)
20:10
1st Round: Angelique Kerber (GER) vs Kaia Kanepi (EST)

Cricket

15:00
Test Australia v England
Day 5, 5th Test
20:00
ODI Sri Lanka v Zimbabwe
2nd ODI
15:00
Test Australia v England
Day 5, 5th Test

American football